ALLERHEILIGEN EN ALLERZIELEN IN ZEVERGEM ( november 2006)
Opnieuw liep ons parochiekerkje vol voor de gospelviering op 1 november jl. Van oudsher is Allerheiligen een feestdag en worden "all saints" dankbaar herdacht. Vanuit de gospelliederen spreekt een immens verlangen naar bevrijding uit aardse kommer. Opnieuw zette het parochiaal zangkoor Suverlike haar beste beentje voor. Vol enthousiasme brachten de koorleden ingetogen én vreugdevolle liederen naar voren. De uitbundige sfeer werd door de aanwezigen zeer gesmaakt, wat resulteerde in een daverend applaus als ultieme ontlading.

's Namiddags draaide de sfeer om en vond er een fijne gebedsdienst plaats in de intimiteit van ons kerkje. Zoals op Aswoensdag bereidden we ons voor op de toekomst en gingen Jeanine, Leen en Daniel voor in de dienst. Pater Frans supporterde vanaf de zijlijn… en zag dat het goed was.
Zoals steeds zorgde Mariëtte voor de prachtige versiering in de kerk. Ook Hubert, de onmisbare man achter de schermen, hielp hier en daar een handje. Zo zie je maar dat met heel wat vrijwilligers prachtig werk kan geleverd worden. Dank dus aan allen die hebben meegewerkt om van Allerheiligen en Allerzielen twee sfeervolle dagen te maken.

EEN FOTO-IMPRESSIE VAN ALLERZIELEN 2006
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()